Oferujemy trzy metody płatności za zakupy złożone w naszym sklepie:

  1. płatność przelewem tradycyjnym - dane do wpłaty otrzymasz po złożeniu zamówienia
  2. płatność za pobraniem - przy odbiorze
  3. przelewy automatyczne obsługiwane przez system przelewy24 oraz Comfino

Nasz sklep obsługiwany jest przez płatności za pośrednictwem Przelewy24 oraz COMFINO


Przebieg płatności

Wybierając tę metodę płatności zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24 lub COMFINO, w którym wskażesz swój bank. Następnie należy zalogować się za pomocą danych dostępu do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Z reguły zaksięgowanie pieniędzy odbywa się w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu.

Ważne: Aby Twoje zamówienie mogło zostać pomyślnie złożone, po dokonaniu płatności nie wyłączaj okna przeglądarki - poczekaj, aż strona przekieruje Cię z powrotem na nasze-meble.pl.

Bezpieczne zakupy

System Przelewy24 posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz wykorzystuje szyfrowanie SSL, tak samo jak nasz sklep, zapewniające ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną i gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji.

Twoja preferowana forma płatności jest niedostępna?

Bardzo nam przykro, ale w chwili finalizowania zamówienia nie wszystkie opcje płatności mogą zostać zaoferowane. Ich dostępność jest ustalana automatycznie przez system i dopasowana do każdego zamówienia indywidualnie. Manualna zmiana przez naszych konsultantów jest niemożliwa.

flaga_wszystkie-min.png